O firmie

Dlaczego klienci wybierają naszą ofertę?

Wieloletnie doświadczenie

Moja firma założona została w 2004 roku. Od tego czasu zaufało mi już wielu klientów.Wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, budowy i montażu kominków tradycyjnych i kaflowych pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi oraz systematycznie poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w profesjonalnych wykładach i szkoleniach. Liczne przyznane nam certyfikaty są tego potwierdzeniem. Naszą siłą jest profesjonalizm i fachowość i odpowiednie zaplecze techniczne.

Atrakcyjna oferta

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji indywidualnych zamówień według naszego lub Państwa projektu. Ładnie zaprojektowana obudowa, gustownie dobrane materiały oraz wysoka jakość wykonania niewątpliwie wyróżniają nasze kominki na tle konkurencji. Do naszych obudów proponujemy wybór ponad 1000 modeli wkładów kominkowych, kilkunastu najbardziej renomowanych producentów. Zależy nam na tym, aby klient zadowolony był nie tylko z ładnej obudowy, ale także z użytkowania i obsługi wkładu kominkowego, który niewątpliwie jest podstawą całego kominka. Dlatego pomagamy dokonać optymalnego wyboru, obiektywnie przedstawiając wady i zalety poszczególnych modeli wkładów. Zajmujemy się również budową systemów kominowych (Schiedel, Tarnawa, Kominflex), systemów dystrybucji gorącego powietrza (z turbiną i grawitacyjnych) oraz instalacją wkładów kominkowych z płaszczem wodnym.

Wysoka jakość

Wszystkie elementy obudowy kominka wykonujemy sami w lub na życzenie Państwa, Nie korzystamy z usług pośredników. . Zapraszamy Państwa do nas aby mogli Państwo osobiście zapoznać się z naszymi projektami zrealizowanymi oraz jakością wykonania zaprezentowanych kominków.

Bezpieczeństwo

Montaż kominka przeprowadzamy zawsze zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym i przepisami przeciwpożarowymi. Nie godzimy się na żadne ustępstwa i kompromisy, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo użytkownika i jego domu. Do montażu stosujemy wyłącznie atestowane, materiały zgodnie z ich przeznaczeniem. Niewątpliwie podnosi to cenę kominka, ale zyskujemy za to trwałość i pełną gwarancję bezpieczeństwa.

Konkurencyjność

Poziom jakości naszych kominków, profesjonalizm świadczonych usług, a także unikalne wykonanie kominków, piecy i grilli nie tylko u polskich ale i zagranicznych klientów bardzo satysfakcjonuje. Imponująca ilość zrealizowanych zamówień a tym samym ilość zadowolonych użytkowników świadczy o tym, że wybierając naszą firmę dokonali dobrego wyboru, czego również i Państwu życzymy.